Baltic Business Forum

Opinions about BBF /

Yusuf Ziya Özcan

Ambasador Turcji w Polsce

„We’ve spent quite some time with both polish and Turkish businessmen - it’s a great cooperation. We’ve managed to increase the trade volume to 5,8 billion dollars. It’s a 900 million difference in 3 years”

Koray Akgüloğlu

Radca Handlowy Turcji

“We expect a crowded delegation participating in Baltic Business Forum. We will invite some high rank people from the Turkish government and also very important companies, CEO’s and their representatives.”

Aleksander Kwaśniewski

Były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

“To, że na tegorocznym Forum będziemy mogli rozmawiać z naszymi tureckimi partnerami jest bardzo ważne i może być bardzo inspirujące na przyszłość. Baltic Forum jest miejscem rozmowy, bardzo szczerej, bardzo otwartej, toczącej się w świetnych warunkach i w pięknym  otoczeniu – bo Świnoujście to jedno z najładniejszych miejsc nad Bałtykiem.”

Jacek Piechota

Prezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

“BBF przede wszystkim chce odpowiadać na bieżące zapotrzebowanie, na to co przedsiębiorców interesuje. Będzie to na pewno szczególne wydarzenie, szansa na poznanie wielu ciekawych ludzi, wielu fantastycznych pomysłów i na pewno wrócicie Państwo stamtąd naładowani ENERGIĄ DLA ROZWOJU!”

Media Patrons /

bankierpl
BTJ
NEW
PT
WN
BA
PE
UE
SB
GS
G

Schedule BBF 2016 /

Important info /

Conference location /